VÝROBKYGH / TECHNOLOGICKÉ VÝHODY

Corebox: Inteligentní řídicí jednotka

Corebox: Inteligentní řídicí jednotka

 

Spravujte a kontrolujte své jeřáby, ať jste kdekoli.

Nová technologická výzva. Nová generace.

Inteligentní řídicí jednotka CoreBox je řešením GH pro vzdálené monitorování vašeho zdvihacího vybavení. Corebox je standardní funkcí všech jeřábů GH a lanových zdviháků.

CoreBox umožňuje snadné získávání všech informací potřebných pro bezpečnou, efektivní a produktivní práci ve světě propojeném pomocí 3G / GPRS, Wi-Fi a USB.

CoreBox DFB (zpětná datová vazba)

CoreBox DFB (zpětná datová vazba)

Díky CoreBox DFB si můžete zobrazit nejrelevantnější údaje o jeřábu pomocí vestavěné obrazovky na rádiovém dálkovém ovladači. Přístup v reálném čase k informacím, jako je aktuální zatížení, bezpečná pracovní doba, spotřeba elektrické energie a stav motoru.

 

Aplikace CoreBox

Aplikace CoreBox

S aplikací CoreBox můžete své jeřáby monitorovat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Připojte zařízení k jeřábu pomocí Wi-Fi nebo 3G / GPRS a získejte snadný přístup k informacím, jako je bezpečná pracovní doba, historie pohybů a pracovní doba všech tří 3 pohybů (zdvihání, pojezd kočky a pojezd jeřábu), intervaly údržby, stav alarmů, jako je teplota motoru atd.

Kromě informací a záznamů si můžete zobrazovat zvednuté zatížení v reálném čase.

 

CoreBoxService

CoreBoxService

Nejjednodušší způsob, jakým se odborníci GH Service postarají o vaše zvedací zařízení.

Prostřednictvím platformy CoreBoxService budete mít přístup k nejkomplexnějším informacím podle pracovních cyklů, jak je uvedeno v normě UNE EN 13001-1 . Pokud budete čelit nepředvídatelnému problému, připojíte se k softwaru našeho střediska údržby. Zjistíme případná selhání a pomůžeme vám je vyřešit bez neočekávaných poplatků nebo cestovních výdajů.

 

Hledáte kvalitní jeřáby a další zdvihací zařízení? Žádost o nabídku