VÝROBKYGH

Mostový jeřáb a jeřáb EOT

 

Mostové jeřáby (označované také za nadzemní jeřáby) jsou jeřáby se zvedacím systémem, jako je zdvihák nebo otevřený vrátek.

Jsou velmi robustní konstrukce s vysokou úrovní standardizace, díky čemuž jsou velmi modulární a adaptabilní na všechny potřeby, mají komponenty s vysokou spolehlivostí a jsou dostupné pro širokou škálu aplikací.

Struktura skříňového nosníku nebo standardního profilu, optimalizovaná počítačovými výpočetními procesy. Naše konstrukce nabízí nejlepší technické možnosti s nejlepší mechanickou hodnotou.

 

Lepší využití prostoru s našimi mostovými jeřáby.

Optimalizovaná kombinace konstrukcí a mechanismů (zvedání, příčný pojezd a podélný pojezd) na těchto jeřábech redukuje dráhy háků a maximalizuje užitečné oblasti.

Konstrukce strukturálních svařovaných prvků provedená automatizovanými a robotickými systémy, které zaručují opakovatelnost svařovacích procesů a vysokou kvalitu výrobků.

Mechanismy používané v našich průmyslových jeřábech jsou nedílnou součástí těchto strojů a pokrývají řadu řetězových zdviháků od 500 kg po lanové zdviháky na 100 tun.

Mostový jeřáb s jedním nosníkem

Standardizace jeřábů s jedním nosníkem umožňuje, aby tato konfigurace optimalizovala využití prostoru a nabídla minimální hmotnost.

Jeden nosník

Mostový jeřáb se dvěma nosníky

Konfigurace se dvěma nosníky má díky použitému výpočetnímu systému optimalizovanou hmotnost, což snižuje zatížení konstrukce a zvyšuje stabilitu při manipulaci s velkou zátěží.

Dva nosníky

Zavěšený mostový jeřáb

Zavěšené jeřáby GH jsou dobrou volbou, pokud je vyžadováno velmi velké rozpětí nebo nejsou k dispozici tradiční jeřábové dráhy.

Mohou být vyrobeny s konzolemi pro přístup k obtížným místům a mohou být dokonce navrženy na přepravu materiálů mezi halami.

Zavěšený jeřáb

Cantilever crane

Konzolové jeřáby jsou dobrým řešením, když potřebujete obsluhovat více pracovních stanic, aniž byste pokrývali celou šířku závodu a/nebo existují omezení mobility na zemi.

Konzolový jeřáb

Hledáte kvalitní jeřáby a další zdvihací zařízení? Žádost o nabídku