VÝROBKYGH

Mostový jeřáb a jeřáb EOT

 

Mostové jeřáby jsou jeřáby se zvedacím systémem, jako je zdvihák nebo otevřený vrátek.

Jeřáby mají velmi robustní konstrukci s vysokou úrovní standardizace, díky čemuž jsou velmi modulární a lez je přizpůsobit pro libovolné potřeby, obsahují komponenty s vysokou spolehlivostí a jsou vhodné pro širokou škálu aplikací.

Struktura komorového nosníku nebo standardního profilu je optimalizovaná počítačovými výpočetními procesy. Naše konstrukce nabízí nejlepší technické možnosti s nejlepší mechanickou hodnotou.

Mostové jeřáby od 500 kg do 400 tun.

 

Standardizovaná konstrukce

Standardizovaná konstrukce

Univerzální modulární provedení

Přizpůsobitelné pro různá použití

Vysoce spolehlivé komponenty

Roboticky svařované

Roboticky svařované

Maximální síla

Nejvyšší kvalita

Rovnoměrné svary

 

S našimi mostovými jeřáby lépe využijete prostor.

Optimalizovaná kombinace konstrukcí a mechanismů (zvedání, příčný a podélný pojezd) na těchto jeřábech zvyšuje příčný dosah háku a maximalizuje oblast jeho použití.

Výroba konstrukčních svařovaných prvků je prováděna automatizovanými a robotickými systémy, které zaručují opakovatelnost svařovacích procesů a vysokou kvalitu výrobků.

Mostový jeřáb s jedním nosníkem

Standardizace jeřábů s jedním nosníkem umožňuje, aby tato konfigurace optimalizovala využití prostoru a nabídla minimální hmotnost.

Jeden nosník

Mostový jeřáb se dvěma nosníky

Konfigurace se dvěma nosníky má díky použitému výpočetnímu systému optimalizovanou hmotnost, což snižuje zatížení konstrukce a zvyšuje stabilitu při manipulaci s velkou zátěží.

Dva nosníky

Zavěšený mostový jeřáb

Zavěšené jeřáby GH jsou dobrou volbou, pokud je vyžadováno velmi velké rozpětí nebo nejsou k dispozici tradiční jeřábové dráhy.

Mohou být vyrobeny s konzolemi pro přístup k obtížným místům a mohou být dokonce navrženy na přepravu materiálů mezi halami.

Zavěšený jeřáb

Cantilever crane

Konzolové jeřáby jsou dobrým řešením, když potřebujete obsluhovat více pracovních stanic, aniž byste pokrývali celou šířku závodu a/nebo existují omezení mobility na zemi.

Konzolový jeřáb

Hledáte kvalitní jeřáby a další zdvihací zařízení?
Žádost o nabídku