VÝROBKYGH / TECHNOLOGICKÉ VÝHODY

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl
AUTOMOBILNÍ MONTÁŽNÍ JEŘÁBY JEŘÁBY PRO VÝROBU SOUČÁSTÍ JEŘÁBY PRO MANIPULACI S LISOVNICEMI JEŘÁBY PRO MANIPULACI S CÍVKAMI VE SKLADECH JEŘÁBY PRO VÝROBU LISŮ

1- JEŘÁBY PRO VÝROBU LISŮ

JEŘÁBY PRO VÝROBU LISŮ 1JEŘÁBY PRO VÝROBU LISŮ 2

Široký sortiment jeřábů pro výrobu součástí a montáž lisů. Chápeme, že jsou zapotřebí specifické procesy, a nabízíme na míru šitá řešení, která zajistí všechny procesy.

 

2- JEŘÁBY PRO MANIPULACI S CÍVKAMI VE SKLADECH

JEŘÁBY PRO MANIPULACI S CÍVKAMI VE SKLADECH

Standardní jeřáby se zdviháky vybavené potřebnými doplňky, jako je poloautomatický/automatický provoz. Vždy doporučíme vhodné nástroje pro manipulaci s cívkami a zajištění cyklu a přizpůsobíme se každému nástroji, který si naši zákazníci zvolí.

 

3- JEŘÁBY PRO MANIPULACI S LISOVNICEMI

JEŘÁBY PRO MANIPULACI S LISOVNICEMI

Nejčastěji se používají standardní jeřáby se zdvihákem s dvojitým hákem. Účinnost zpracování je zásadní a naše velká řada rychlostí přináší klientům uspokojující řešení.

 

4- JEŘÁBY PRO VÝROBU SOUČÁSTÍ

JEŘÁBY PRO VÝROBU SOUČÁSTÍ

Specifické procesy vyžadují specifická standardní a speciální řešení. Přepravní jeřáby vybavené funkcí malé rychlosti nebo zavěšené jeřáby jsou příklady toho, jak rozumíme vašim potřebám.

 

5- AUTOMOBILNÍ MONTÁŽNÍ JEŘÁBY

AUTOMOBILNÍ MONTÁŽNÍ JEŘÁBY

Ve zvláštních částech některých továren výrobců OEM jsou zapotřebí standardní jeřáby s lanovými zdviháky do 16 až 20 tun. Součástí naší nabídky jsou také jeřáby s řetězovými zdviháky.

 

Hledáte kvalitní jeřáby a další zdvihací zařízení? Žádost o nabídku